Vítejte na webu Dekadentního romantika

Dekadentní romantik v čaráchVstoupili jste na web, který má ambice svět nijak neměnit – směrem či způsobem. Obsahem je náhled do absolvovaných výletů a   koncertů,  zhlédnutých filmů i přečtené literatury – zkrátka činností, jež osobu – Dekadentního romantika – zaujaly a baví.

V případě, že jste vstoupili na tyto stránky, vítejte, snad se brouzdáním po jednotlivých událostech pobavíte (veškeré názory jsou čistě subjektivní se snahou býti objektivními), v lepším případě objevíte něco nového, nepoznaného. Možný netradiční a neortodoxní pohled na vše ne/podstatné může někoho přitahovat, ostatní odpuzovat – záleží na ne/vkusu...

Pokud se kulturnímu či cestovatelskému oboru nevěnujete profesionálně je možné, že naleznete pár tipů kam vyrazit, co si poslechnout či které literární dílo přečíst či zhlédnout.

Kdo má pro strach uděláno a nebojí se vejít do tenat moderního obludária, nechť vstoupí, neboť poplatek žádný není a prohlídka je jen a pouze na vlastní nebezpečí.

Slovy Iana Curtise a jeho druhů z Joy Division:

„Račte tedy dál...“

(Joy Division – Atrocity Exhibition, Closer 1980)

Plakát s nápisem: Vstup na vlastní nebezpečí

Novinky

Nové články v sekci výletů

09.10.2011 18:37
V sekci tuzemských a zahraničních výletů můžete nalézt nově přidané články. V rubrice tuzemských výletů je popis dovolené v Adršpachu, v sekci zahraničních je možno přečíst si o výletu do Uher a Krakova.

Informace pro návštěvníky

14.08.2011 17:32
Tohoto dne světlo světa (jedniček a nul) spatřil tento web. Je zde možno nalézti informace (různé kvality i žánrů) z pole literárního, filmového, hudebního a cestovatelského. Spíše než o osvětu se jedná o stránky zábavné. Někteří z Vás zde mohou najít i informace použitelné. Vítejte tedy
<< 34 | 35 | 36 | 37 | 38