Kniha hostí / Zeď nářků - můžeš kreslit, můžeš psát, ale...

Love Actually

Míla | 18.05.2018

Zabloudila jsem na vaše stránky při hledání něčeho o mé oblíbené knížce Vlastíka Třešňáka Klíč je pod rohožkou. Ale vždycky mě potěší, že se najdou i chlapi, kteří dokážou ocenit hezkou britskou 'romantickou komedii'

Re: Love Actually

D.r. | 15.06.2018

Dobrý den, Mílo,
děkuji za zabloudění - na oplátku to potěší mě. Co se ocenění romantických komedií týče, počítám, že doby, kdy "chlap(c)i nepláčou" (hudba/film), jsou pryč ;)

Kvítek karmínový a bílý

Anna | 02.03.2014

Tak se možná letos dočkáme i českého překladu.Už se těším,dle mých zjištění by to měllo být v listopadu .Jinak zdravím.Mezi vámi oblíbenými knihami,je i pár mých,Tak se mějte :-)

Re: Kvítek karmínový a bílý

D.r. | 03.03.2014

Dobré odpoledne,
také doufám, neboť se dočkávám již asi od minulého jara, ale překladu stále nevidno (rodinný dárek jako dělaný). Jelikož originál má vysokou kvalitu, počítám, že překlad Viktora Janiše sílu knihy rozhodně nesníží.
Také přeji pěkné chvíle a snad v budoucnu narazíte i na další (nejen Vámi) oblíbené knihy. Děkuji za návštěvu i zdravici.

světové strany

Maja | 18.05.2013

"...od dubna jsem si pohrával s myšlenkou, že bychom mohli letošní dovolenou strávit na jihozápad od našich hranic a navštívit tak po letech naše ugrofinské přátele v Uhrách. Konkrétně se mělo jednat o Budapešť, Pécs..."
Ani nevím, jak jsem se dostala na Vaše stránky...dovolila jsem si je maličko prošmejdit, což znamená, že mě zaujaly...hezké, inspirativní...mám jenom všetečnou otázečku - nežijete v ČR??? Pokud byste totiž žil i v nejvýchodnějším jejím cípu, Uhry by měly být od Vás přece jen směrem na východ, alespoň podle mých chabých geografických znalostí soudě... přeji hezký den/večer a srdečně zdravím! :)))

Re: světové strany

D.r. | 19.05.2013

Dobrý den, Majo,
z toho se nevylžu. Samozřejmě máte pravdu, v ČR žiji. Pokud jsou Vaše geografické znalosti chabé, nechci domýšlet, jaké jsou ty moje. Slovy klasikovými "sypu si popel na hlavu", "trhám roucho" a preventivně si jdu obléknout "z vostudy kabát chechtací". Světostrana opravena.
Děkuji za Váš zájem a pečlivé čtení. Pěkné nadcházející dny přeji.

ha ha

Hombel | 10.04.2013

jsi kokot jak lampa, víš to ????

Re: ha ha

D.r. | 14.04.2013

Díky za duchaplný a inteligentní názor...

Přidat nový příspěvek